PROGRAM DETAYI
Electro Deluxe
  • Tür: Konser
  • Mekan: Bursa Akademik Odalar Birliği
  • Tarih: 18/02/2017 - 20:30
  • İnternet Sitesi: www.electrodeluxe.com/

Biletler 16 Ocak'tan itibaren Biletix'te ve Nilüfer Sanat gişelerinde..
Tam: 25 ₺
İndirimli: 20 ₺

Nilüfer Sanat gişeler: Nâzım Hikmet Kültürevi, Uğur Mumcu Sahnesi, Konak Kültürevi, Ahmet Vefik Paşa Devlet Tiyatrosu (Gişelerimiz; 12:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.)

Heyecanlandırıcı performansları ve pek çok müzik türünedeki geniş repertuarlarıyla Electro Deluxe “Nilüfer Caz Tatili” kapsamında Nilüfer’de müzikseverler ile buluşacak.
Aşırı şık olduğu kadar, Organik, Groove heavy Jazz, Funk ve saf sevincin kirli bir karışımına dönüşmekle birlikte namını kuzu postunda bir kurt olarak koruyor. 
Diğer türlere geçebilme yeteneğiyle, son 4 albümlerinin her birinin jazz listelerinde 1 numaraya çıkması ve pop listelerinde top 10'da yer almasıyla tamamen İngilizce olarak performans sergilemelerine rağmen kendi ülkeleri Fransa'da ciddi bir ticari başarı yakalamıştır.
Heyecanlandırıcı canlı performanslarıyla ünlü grup, 2001'den beri Avrupa'daki en prestijli Jazz & Pop festivallerinde sahne almakta ve çalmaktadır.
CIRCLE isimli son bağımsız albümleriyle, ELECTRO DELUXE tarzıyla döngüsünü tamamAladı. Canlı kayıtlara ve orijinal vintage enstrümantasyona yönelik vurgusuyla CIRCLE dikkat çekici bir sound ve daha önemlisi ELECTRO DELUXE ruhunu yakaladı. Çıplak, sınır tanımaz ve samimi.

GRUP
James COPLEY // Vokal / Jérémie COKE // Bass / Arnaud RENAVILLE // Davul / Gaël CADOUX // Keyboard / Thomas FAURE // Saksafon / Vincent PAYEN // Trompet / Bertrand LUZIGNANT // Trombon